Serwis Klimatyzacji

Każdy sprzęt, nawet ten najlepszy miewa kapryśne momenty. Czasem przychodzi jednak czas, gdy sprzęt zwyczajnie odmawia dalszej pracy. Nasz wyspecjalizowany nasz zespół zapewnia szybką i skuteczną reakcję.

Dbamy o to, aby klimatyzacje Klientów mogły przetrwać i służyć jak najdłużej. Znamy każdą możliwą awarię oraz skuteczne sposoby na jej zwalczenie. Jesteśmy w tym zawodowcami.

Klimatyzacja w biurze

Konserwacja i serwis klimatyzacji

Serdecznie zapraszamy Klientów do współpracy i skorzystania z profesjonalnych usług związanych z serwisem klimatyzacji. Przykładamy ogromną wagę do rzetelności wykonywanych zleceń.

Zajmujemy się kompleksową ofertą serwisową, w której skład wchodzi:

  • serwis sprzętu,
  • naprawa sprzętu,
  • konserwacja sprzętu,
  • montaż sprzętu.

Nasze usługi obejmują konserwację oraz serwis popularnych i znanych w Polsce urządzeń typu split, multi-split, klimatyzacji komfortu, a także systemów VRF. Sami oferujemy sprzęt wyłącznie najwyższej renomy i jakości. Marki, które faworyzujemy to: Sinclair, Rotenso, Hair czy Gree.

Oto powody, dla których warto wybrać naszą firmę:

Zajmujemy się pełnym serwisem klimatyzacji, a nasze działania obejmują:

  • serwis klimatyzacji w domach,
  • serwis klimatyzacji w blokach,
  • serwis klimatyzacji u przedsiębiorców np. w restauracjach, biurach lub sklepach.

Nasza siedziba znajduje się w Częstochowie, dzięki temu Śląsk ma zapewniony najszybszy dostęp do oferowanych przez firmę usług. Służymy Klientom profesjonalną naprawą urządzeń renomowanych marek tj. klimatyzacji, ale również dokładną konserwacją sprzętu o podobnym typie.

Zachęcamy do skorzystania przez Państwa z usług Premium serwisu klimatyzacji, a także wentylacji. Czynności te wykonujemy przy pomocy atestowanego i bardzo wysokiej jakości środka CLIMA-TE firmy Decont.

Preparat ten służy wyłącznie do profesjonalnej dezynfekcji klimatyzacji oraz wszelkich systemów wentylacyjnych. Informuje Klientów, iż uzyskał Pozwolenie Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych nr 5970/14. Ma również Atest Higieniczny Nr HK/B/1215/02/2014.

Dzięki skutecznej dezynfekcji wspomnianym środkiem likwidujemy występujące szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje, a także wszystkie mikroorganizmy działające na mnóstwo dolegliwości związanych z alergią lub infekcjami dróg oddechowych. Ten skuteczny wielozadaniowy środek CLIMA-TE, absolutnie eliminuje tzw. „chorobę legionistów”, czy też syndrom „Chorego Budynku”, w którym występują dotkliwe bóle głowy, zawroty, ciągłe uczucie zmęczenia, a nawet ataki duszności i wrażenie problemów z oddychaniem.

To bardzo istotny powód, aby skorzystać z naszej usługi oczyszczania z kategorii Premium.

Charakteryzujemy się bardzo doświadczonym i rzetelnym personelem, który potrafi wykonać usługi na najwyższym poziomie. Zakładanie oraz konserwacja sprzętu jest naszą specjalnością. Każdy nasz pracownik to specjalista posiadający odpowiednie uprawnienia. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, wciąż podążając za nowoczesnością. Wszystko to zasługa wieloletniej praktyki i doświadczenia.

U nas Klienci mają absolutną pewność, iż części zamienne w przypadku naprawy są zawsze oryginalne. Zabieg ten pozwala na utrzymanie urządzeń, w jak najlepszej kondycji przez wiele lat.

Solidność oraz rzetelność to nasze motto. Zawsze oferujemy kompleksowy serwis wszystkim Klientom. Całościowa i bardzo dokładna konserwacja przynosi oczekiwane efekty. Powietrze staje się czyste i zdrowe. Czyścimy klimatyzację, zaczynając od wlotów i wylotów powietrza, a następnym etapem jest każdy filtr oraz przewody w urządzeniu. Nasz serwis obejmuje również uzupełnianie czynnika chłodzącego.

Jesteśmy doceniani za estetycznie wykonywaną pracę serwisową oraz naprawczą. Nasi Klienci mogą być spokojni, iż po wykonaniu usługi pozostawimy pomieszczenie w stanie dokładnie takim samym, w jakim był w momencie naszego przybycia. Dzięki temu Klient zaoszczędzi czas i pieniądze na sprzątaniu.

  • działamy na terenie Częstochowy

Polecamy Państwu wykonanie dokładnego serwisu klimatyzacji (również w bloku mieszkalnym) tuż po sezonie. Z racji tego  możemy wówczas szybko przeprowadzić usługę. Uprzejmie informujemy, iż przed rozpoczęciem sezonu i w trakcie jego trwania firmy, które oferują serwis sprzętów klimatyzacyjnych, mają do zrealizowania mnóstwo zleceń związanych z montażem. Niestety czas oczekiwania na wykonanie usługi może się wydłużyć.

Mamy poświadczone certyfikatem uprawnienia do autoryzowanego instalowania oraz projektowania w tym sprzedaży, uruchamiania i serwisowania urządzeń marki Sinclair. Zostaliśmy obdarzeni zaufaniem, które wynika wyłącznie z naszego doświadczenia i profesjonalizmu z szerokiego zakresu usług związanych z klimatyzacjami.

Zainstalowanych urządzeń

Od początku naszej działalności nasza firma z Częstochowy zainstalowała na terenie śląska powyższą liczbę urządzeń chłodniczych. 

Godzin pracy

Tyle godzin zajął nam montaż, serwis oraz obsługa urządzeń dla naszych klientów.

Wykwalifikowanych pracowników 

Liczba pracowników w naszej firmie posiadających uprawnienia do montażu oraz serwisowania urządzeń. 

Zadowolonych klientów

Nasi zadowoleni klienci gdzie był dokonany montaż lub serwis, zazwyczaj na terenie całego Śląska.

Oszczędności

Warto zainwestować w porządny klimatyzator, ponieważ dla Klienta oznacza to korzyść w postaci sporych oszczędności. Doskonałej jakości sprzęt ma współczynnik COP – około 4 to znaczy, iż w 1kW prądu mamy 4 kW chłodu. Wpływa to proporcjonalnie na wysokość rachunku. Niskiej jakości urządzenia mają około 2,4 kW. Zużywają wówczas około 40 proc. prądu więcej, co wpływa na wyższe rachunki.

W sklepach spożywczych klimatyzacja jest użytkowana przez dłuższy czas niż w innych przypadkach. Niskiej jakości i tanie klimatyzatory mogą odmówić posłuszeństwa już po 5-8 latach. Natomiast wysoka jakość przekłada się na ok. 50% przedłużenia czasu pracy urządzeń.

Tanie sprzęty ponadto mają zbyt zawyżone moce chłodnicze, z tego powodu wymagane jest zainstalowanie większych urządzeń.

W tym przypadku nie powinno się zapomnieć również o tym, aby serwisować je, gdy tylko zajdzie taka potrzeba, jednak nie w większych odstępach niż dwa razy do roku. Zanieczyszczona klimatyzacja pobiera więcej prądu i nie pracuje wydajnie, ani też efektownie. Użytkownicy powinni również pomyśleć o zastosowaniu specjalistycznych środków przeciwgrzybiczych w postaci pasków na tace ociekowe lub pastylek. Ich działanie możliwe jest do 6 miesięcy, skutecznie zapobiegają rozwojowi grzybów.

Kontakt

Bądźmy w kontakcie

Zapraszamy Państwa do skorzystania z formularza kontaktowego w celu prośby o oddzwonienie lub zadania pytania. Oddzwonimy lub odpowiemy mejlowo tak szybko jak to będzie możliwe.

Montaż, serwis Częstochowa

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z Częstochowy. Świadczymy usługi sprzedaży, montażu oraz serwisu klimatyzacji. W ofercie posiadamy klimatyzatory firm takich jak Sinclair, Gree, Rotenso czy Samsung z najnowszym czynnikiem chłodniczym R32. Zapraszamy do współpracy.