Cennik

Gwarancja obejmuje 36 miesięcy, gdy zostaną uiszczone opłaty za dwa odpłatne przeglądy serwisowe w ciągu jednego roku w okresie gwarancyjnym. Przeglądy serwisowe są nieodzowne, aby zapewnić bezawaryjność pracy klimatyzatora, a także zapewnić wysoką higienę.

Brak przeglądu skutkuje mnożeniem się szkodliwych bakterii, grzybów oraz pleśni. Uniemożliwia także wczesne wykrycie ewentualnej awarii. Gwarancja producenta nie może być zrealizowana, jeśli nastąpi rezygnacja z przeglądu.

Częstochowa, Kłobuck

Klimatyzatory – Klimatyzacja – cennik

Drodzy Klienci, w naszej ofercie można znaleźć wysokiej jakości, profesjonalne oraz odpowiednio sprawdzone klimatyzatory. Asortyment składa się z dużej ilości klimatyzatorów tylko renomowanych oraz doskonale znanych marek. Nie zajmujemy się montażem sprzętu niskiej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą cenową.

Klimatyzatory, które oferujemy, rewelacyjnie spisują się w domu lub biurze. Warto pamiętać, iż prawidłowa wentylacja, a także stosowne warunki pracy to prawny obowiązek ciążący na właścicielu firmy. Nasz sprzęt pracuje bezgłośnie, zapewniając komfort jego użytkownikom.

Prawidłowa temperatura, a także czystość powietrza nie wiąże się wyłącznie z komfortem. Przede wszystkim oddziałuje na zdrowie osób, które przebywają w pomieszczeniu. Wentylacja i odpowiednia ilość tlenu jest bardzo istotna, lecz należy dbać o czystość klimatyzatora. Nasza firma gwarantuje Klientom regularne czyszczenie.

Prawidłowa wymiana powietrza następuje, gdy klimatyzator jest absolutnie czysty i wolny od bakterii. Oczywiście ma to ogromne znaczenie nie tylko dla ludzi i otoczenia, ale również na sprawną i bezawaryjną pracę sprzętu.

Zapewniamy swoim Klientom kompleksowe usługi oraz pomoc w razie awarii, jak również zadowolenie z naszych klimatyzatorów. Ważne jest dla nas rzetelne doradztwo podczas wyboru idealnie dopasowanego sprzętu do własnych potrzeb. Zawsze spełniamy oczekiwania wobec wykonanej usługi oraz sprzedaży. Wspólnie z Klientem wybieramy sprzęt, a następnie profesjonalnie montujemy.

Klimatyzacje w domach lub biurach naszych Klientów są przez nas regularnie konserwowane i czyszczone ze szkodliwych zanieczyszczeń. Dzięki temu, działają przez całe lata zachowując swój doskonały stan oraz niezmiennie służąc użytkownikom. Nasi specjaliści zapewniają stałą i fachową pomoc.

Serwis, montaż, naprawa klimatyzacji

Klimatyzacja: Siedziba firmy mieści się w Częstochowie. Działamy na terenie całego śląska. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Bądźmy w kontakcie

Zapraszamy Państwa do skorzystania z formularza kontaktowego w celu prośby o oddzwonienie lub zadania pytania. Oddzwonimy lub odpowiemy mejlowo tak szybko jak to będzie możliwe.

Montaż, serwis Częstochowa

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z Częstochowy. Świadczymy usługi sprzedaży, montażu oraz serwisu klimatyzacji. W ofercie posiadamy klimatyzatory firm takich jak Sinclair, Gree, Rotenso czy Samsung z najnowszym czynnikiem chłodniczym R32. Zapraszamy do współpracy.